FNF Teknoloji
Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde No: 20 38070 Melikgazi / KAYSERİ 0352 333 25 25 info@polimeter.com

HAKKIMIZDA


FNF Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; ısıtma, havalandırma ve mekanik tesisat sektöründe 40 yıllık, elektronik devre tasarımı ve yazılım sektöründe ise 20 yıldan fazla tecrübe ve üretim bilgi birikimine sahip bir kurumsal aile şirketidir. Firmamız, Türkiye'nin ve Kayseri'nin öncü şirketleri arasında yer alarak, ticari örf, adet ve gelenekleri ile günümüz kalite yönetim sistemleri, sürdürülebilirlik ve verimlilik modern yönetim biçimini birleştirmektedir.

2007 yılında yayınlanan enerji verimliliği kanunuyla birlikte Türkiye'de kalorimetre kullanımı zorunlu hale gelmiş, enerjinin verimliliği, korunumu ve sürdürülebilirliği ile ilgili önemli adımlar atılmıştır. Türkiye'de kullanılması zorunlu olan bu yüksek teknolojiye sahip kalorimetreler, yurtdışından temin edilebilmekte ancak yüksek maliyetler ve uzun süreler gerektirmektedir.

FNF Teknoloji, 2009 yılında başlayan AR-GE çalışmalarıyla bu ürünün yurtdışından ithalatını önleyerek Avrupa ve dünyanın önde gelen yirmi'den fazla ülkesine ürünlerinin satışını gerçekleştirmiştir. Şirket, ürettiği akıllı sayaçlarda sayaç gövdelerinden plastik kalıp tasarımlarına, elektronik PCB tasarım dizgi ve yazılımlarına kadar %90 oranında yerli ve milli bir üretim başarısı elde etmiştir.

FNF Teknoloji'nin, yerli üretim, teknolojik yenilik ve küresel pazardaki rekabet avantajlarıyla ülkemizin teknoloji sektöründeki liderlik yolundaki katkıları önemli bir örnek teşkil etmektedir. Özellikle 6 litre/saat su akış hızını ölçebilen sayaçlar üretme başarısı, FNF Teknoloji'nin sektörde öncü bir marka olma yönündeki kararlılığını ve teknolojik yenilikçiliğini vurgulamaktadır. Bu ürün, firmanın uluslararası alanda tanınırlığını ve güvenilirliğini gösteren bir başarıdır. Fransa, Macaristan, Polonya, Sırbistan gibi birçok ülkede pazar giriş belgesi alarak teknolojik ürünlerin ithalatçısı yerine teknolojik ürünleri ihraç ederek, ülkemizin cari açığının azalmasına önemli katkılarda bulunmuştur.

Ülkemizde 2023 yılında yaşanan on ayrı şehirdeki deprem felaketleri sonrasında, yeniden yapılanma sürecine girilmiş ve on binlerce bina inşa edilmeye başlanmıştır. Bu süreçte, üretim kapasitesini artırarak deprem ve TOKİ konutlarına en fazla sayaç tedarik eden firma konumunda olan FNF TEKNOLOJİ, ülke genelinde önemli bir rol oynamaktadır.

Sayaç üretimimizde metal işleme CNC makineleri, plastik enjeksiyon makineleri, elektronik SMD ve yüzey montaj dizgi makineleri, laboratuvar test ve kalibrasyon makineleri gibi son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanarak, Avrupa'nın önde gelen entegre üretim tesislerinden biridir. Anadolu'nun merkezi, ticaretin kalbi olan Kayseri şehrinde, 7000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermektedir. Bu modern tesiste, 60'tan fazla deneyimli teknik ekibimizle birlikte üretim ve AR-GE faaliyetlerimize devam etmektedir.

Hakkımızda

VİZYONUMUZ


Firmamız, çağın gerektirdiği rekabetçi yapıya uygun bir motivasyon ve konsantrasyonla sürekli iyileştirme mantığı içinde, takım ruhuyla çalışarak modern ve yenilikçi bir marka olmayı hedefler. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, çağdaş, dinamik, akılcı ve modern yaklaşımlarla müşteri beklentilerine zamanında ve kaliteli çözümler sunmayı amaçlar. Teknolojik gelişmeleri takip eden, bilinçli ve eğitimli personeli ile FNF Teknoloji, milli ve yerli ürünler tasarlayarak rekabetçi bir yapı oluşturur.

Vizyon ve Misyon

MİSYONUMUZ


Ürün ve hizmet kalitemizi inovatif yaklaşımlarla geliştirerek müşterilerin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Kalite ve fiyat dengesini sağlayarak her kesim için ulaşılabilir ürünleri piyasaya sunmak. Uluslararası pazarda söz sahibi olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Enerji verimliliğine yönelik, doğa dostu akıllı sayaçlar geliştirerek hayata değer katmak.

Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ


FNF Teknoloji SAN. TİC. A.Ş. olarak, kalite standartlarına olan bağlılığımızı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan bir kalite politikamız bulunmaktadır. Bu politika, şu temel prensiplere dayanır:

-Şirketimiz, faaliyet gösterdiği yerel ve uluslararası düzeydeki tüm kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuatlara tam uyum sağlamayı taahhüt eder.

-Yıllardır süregelen bilgi ve tecrübemizle, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına tam uygunluğu benimseriz. Sayaç imalatı, ithalat ve ihracat süreçlerimizde bu standartları korumak için sürekli çaba sarf ederiz.

-Çalışanlarımızın sürekli eğitim almasını sağlayarak, teknoloji imkanlarını en iyi şekilde kullanmalarına destek oluruz. Üretimde kaliteden ödün vermeden, sektörde aranan bir marka olmayı hedefleriz.

-Yasal şartlara tam uyum sağlayarak, kalite yönetim sistemimizi sürekli olarak iyileştirir ve geliştiririz. Bu, müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunma taahhüdümüzün bir parçasıdır.

-Müşteri istek ve beklentilerini en kısa sürede karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim için en değerli ölçüttür.

?php echo '
' ?>