FNF Teknoloji
Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde No: 20 38070 Melikgazi / KAYSERİ 0352 333 25 25 info@polimeter.com
KalorimetreSu SayaçlarıVeri Toplama SistemleriIsı İstasyonlarıVanalarTesisat ve Montaj
pm02ultrasonikkalorimetre

Teknik Özellikler

- Bu kalorimetre, ters akışı ve havayı algılama özelliğiyle dikkat çekmektedir. Bu, ısıtma ve soğutma sistemlerinde verimliliği artırmak ve doğru enerji kullanımı verilerini sağlamak için önemlidir.
- Yüksek sıcaklık ve basınca dayanıklı olması, kalorimetrenin zorlu ortamlarda bile güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Kaliteli gövde yapısı, uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sunar.
- Kolay kurulum özelliği ile hem yatay hem de dikey pozisyonlarda, ayrıca giriş ve dönüş hatlarına bağlanabilme yeteneği, bu cihazı esnek ve kullanıcı dostu yapar.
- Hesaplayıcı ünite, sadece 95x80x30 mm boyutlarındadır. Bu küçük boyut, cihazın dar alanlara bile kolayca sığmasını sağlar. Ayrıca, gövdeden ayrılabilir yapısı bakım ve servis kolaylığı sunar.
- Kuru ve ıslak tip sıcaklık sensörleriyle uyumlu olması, farklı sistem gereksinimlerine uyum sağlar.
- M_BUS, Wireless M_BUS, LORAWAN, pulse out gibi çeşitli haberleşme protokollerini desteklemesi, veri toplama ve izleme sistemlerine kolay entegrasyon imkanı tanır.
- Değiştirilebilir pil yapısı ile cihaz, 10 yıl gibi uzun bir servis ömrü sunar. Bu, kullanıcılar için düşük bakım maliyeti ve sürekli performans anlamına gelir.
- IP-65 sertifikalı koruma sınıfı, cihazın su ve toza karşı yüksek derecede dayanıklı olduğunu belirtir. Bu, kalorimetrenin zorlu çevresel koşullarda bile güvenilirliğini korumasını sağlar.

Ürün Modelleri

Dökümanlar

Teknik Veriler

Panel Bilgisi

Doğruluk Sınıfı

?php echo '
' ?>